Terugblik Koffieconcerten januari 2025

Dankbaar en voldaan kijk ik terug op de maand januari. Op uitnodiging en in samenwerking met Wouter Harbers deed ik mee aan de succesvolle serie Koffieconcerten. Het was een waar PIANOFEEST! 

Samen gaven we 18 concerten in Gelderland, Noord- en Zuid-Holland, Brabant, Zeeland en Overijssel. We deden 14 prachtige locaties aan. Muziek klonk in de sfeervolle Oranjerie van Kasteel De Vanenburg in Putten maar ook in de grote Loolaankerk in Apeldoorn. Meer dan 6000 bezoekers genoten van de unieke schitterende vleugels in de even zo mooie locaties. 

Het was een unieke belevenis ons quatre-mains programma van Bach, Schubert, Fauré en vele andere meesterwerken ten gehore te brengen. Vierhandig pianospelen blijft iets magisch. Elkaar inspireren, verrassen en aanvullen. Qua timing, dynamiek en muzikaal verhaal was daardoor elk concert uniek. Tegelijkertijd blijft het ook spannend. Wouter verwoordde het als ‘de auto besturen vanaf de bijrijdersstoel’. Minder controle, meer loslaten. Maar dat alles bij elkaar maakt het wel tot iets zeer bijzonders.

Dank aan Wouter voor de uitnodiging.
Dank aan de Stichting Koffieconcerten voor het prachtige initiatief.
Dank aan de vele bezoekers voor hun fijne luisterhouding en reacties.
Dank aan God voor de kracht en talenten om deze serie tot een goed einde te brengen. 

Het was groots!

www.koffieconcerten.nl